Jak zaplanować menu na imprezę firmową

Ostatni kwartał roku to zwykle czas organizowania imprez i eventów firmowych. Często właściciele firm organizują z tej okazji wyjazdy integracyjne, ale  część z nich po prosty planuje jednodniową imprezę połączoną ze szkoleniem.  Dziś podpowiemy, jak zorganizować ciekawą imprezę firmową we Wrocławiu lub okolicy.


Klasycznie


Wrocław to miasto, w którym znajdziemy wiele ciekawych lokali na imprezę firmową. Do tych najbardziej popularnych możemy zaliczyć na przykład winnice Jaworek znajdujące się ok. pół godziny drogi od Wrocławia. Mamy tam do dyspozycji salę konferencyjną na 65 osób oraz restaurację oferującą lokalne przysmaki. Atrakcją dla uczestników będzie natomiast degustacja win.Świetnym wyborem będzie również Akademia Kuraszków, gdzie oprócz wyjątkowo smacznej kuchni atrakcją jest stadnina koni.


Na luzie

Jeśli zależy nam na luźnym charakterze imprezy, warto przejrzeć oferty lokali w centrum Wrocławia. Z pewnością taką imprezę zorganizujemy w PadBarze, w Grana Food Rest czy Barze Domowym. Przekąski czy ciepły posiłek możemy zamówić w lokalu lub zdecydować się na catering zewnętrzny. Świetnym pomysłem na zorganizowanie przekąsek na słodko będzie skorzystanie z oferty kawiarni Bite a Donut. Tam możemy zamówić słodki catering We Wrocławiu, w którym znajdą się pyszne słodkie pączki, donuty, muffinki, ciasteczka i wiele innych słodyczy.


Parostatkiem w piękny rejs


Jeśli chcemy zrobić wrażenie na naszych pracownikach, warto pomyśleć o zorganizowaniu imprezy na statku. We Wrocławiu mamy możliwość wynajęcia statku dla małej i dużej grupy, z grillem lub eleganckim obiadem. Kilkugodzinny rejs będzie świetnym pomysłem na imprezę, jeśli za oknem będzie ładna i słoneczna pogoda. 
Imprezy firmowe to doskonały sposób na umocnienie więzi koleżeńskich miedzy pracownikami oraz okazja do lepszego poznania osób, z którymi pracujemy. Warto zorganizować ją w taki sposób, aby każdy czuł się na niej dobrze i swobodnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *