Małe zwierzę- wielki cel

czemu, Małe zwierzę wielki - zdjęcie, fotografia
 • www.znajdki.pl
  www.znajdki.pl
 • www.znajdki.pl
  www.znajdki.pl
 • www.znajdki.pl
  www.znajdki.pl
 • Ja jako Chomik
  Ja jako Chomik

Wszyscy biegamy dla Bobra, Dzika czy Rzeźnika..ale  czy próbowaliście już biegać dla Chomika? Chomik to małe, niepozorne stworzonko, które jednak w oczach wielu zaczyna zyskiwać na... bohaterskości. Bo tak sobie truchcząc, czyni wiele dobrego.

22 czerwca w Warszawskim Parku przy Bażantarni, odbędzie się trzecia już edycja popularnego Biegu Chomika. To jedyna tego rodzaju inicjatywa w Polsce- bieg jekst absolutnie darmowy a jedynym jego celem jest pomoc charytatywna.

Pomysłodawcą i dyrektorem biegu jest Sebastian Wojciechowski- pasjonat biegania, który dzięki swemu zaraźliwemu optymizmowi zdołał stworzyć grupę zapaleńców organizujących bieg.

Tym razem podczas wydarzenia zbierane będą dary na rzecz przytuliska Znajdki koło Radzymina. Przytulisko gromadzi psiaki i kociaki z najróżniejszymi schorzeniami oraz zwierzaki starsze- wszystkie z minimalną szansą na adopcję - lista potrzeb jest więc długa.

No więc pomagamy. Biegacze kręcą kółeczka (jak przystało na chomiki) wokół Parku przy Bażantarni, wybiegujac 10km i pomoc dla Znajdkowych pociech. Na samym biegu pojawi się Pani Jola, która z wielkim sercem opiekuje się przytuliskiem 24 godziny na dobę.

Dzięki wyjątkowości i niewątpliwej sympatii jaką budzi cały projekt, Bieg Chomika z dnia na dzień zyskuje sobie oddane grono sponsorów i darczyńców. Bez nich- organizacja imprezy byłaby niemożliwa. 3 edycja jest pod tym względem wyjątkowa- pojawiło się ich niezwykle wielu. Biegacze, zarówno ci najszybsi jak i ci, którym poszczęści się podczas losowania nagród- opuszczą bieg obdarowani wspaniałymi niespodziankami, począwszy od zestawów kosmetyków, ubrań sportowych, pakietów na Warszawskie biegi po vouchery do restuaracji, na zabiegi fizjo lub zagraniczny kurs językowy. I wilk syty i...chomik cały : )

Cały event odbywa się w przesympatycznej, podwórkowej atmosferze. Na biegu pojawiają się całe rodziny, gorąco dopingujące bliskich. Jest coś dla wszystkich. Ci najmłodsi, będą mieli szansę poprzytulać się do Znajdkowych psiaków. Na biegaczy czeka również niespodzianka- darmowe mini-sesje z fizjoterapeutą, który będzie doradzał jak biegać bezpiecznie i unikać kontuzji.

Pakiety startowe biegu rozeszły się jak świeże bułeczki. Już 3 tygodnie przed biegiem lista uczestników została oficjalnie zamknięta. Dla organizatorów, to świetna informacja - dodaje to niejako prestiżu całemu wydarzeniu. Teraz o ostatnie pakiety biegacze walczą już w konkursach organizowanych na mediach społecznościowych. Z drugiej strony, aż chciałoby się poszerzyć zapisy dla kolejnych chętnych. No cóż, kolejne edycje biegu to obietnica coraz większych przedsięwzięć!

Chomikowa drużyna liczy na obecność jak największej liczby osób. Wpadajcie, pomagajcie, przynoście podarki dla zwierząt. Nie zapomnijcie o szerokich uśmiechach na twarzy i skrupulatnym liczeniu wytruchtanych kołeczek.

www.biegchomika.pl

 

 

Fotografia zbiorowa @ www.studiomp5.eu

 

 

Małe zwierzę- wielki cel komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się